Wippelgem: een gezellige en rustige dorpskern, waar u op slechts enkele minuten rijden tal van winkels, sportfaciliteiten en scholen terugvindt in het centrum van Ertvelde. Vanuit deze locatie is alles perfect bereikbaar met de fiets of in enkele minuten met de wagen.
Op deze uiterst centraal gelegen ligging stellen wij u graag deze gerenoveerde woning voor, afgewerkt met smaak en oog voor detail.
Bij het binnenkomen betreedt u de inkomhal, die onmiddellijk toegang geeft tot de lichtrijke leefruimte met een op maat gemaakte bureauruimte. Vanuit het zitgedeelte bereikt u de open keuken met aansluitende berging en een afzonderlijk toilet.
Op de bovenverdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, een badkamer met massagedouche en toegang tot de opbergzolder.
Buiten kunt u volop genieten op het prachtige zonneterras met een vrij uitzicht achteraan.
Volledig instapklaar!
Deze woning beschikt over tal van troeven: een energiezuinig EPC A (dankzij warmtepomp en airco’s, geluidsreducerend glas en thuisbatterij/zonnepanelen), volledig asbestveilig, twee privatieve parkeerplaatsen, een gunstig en open uitzicht achteraan, op maat gemaakte kasten en nog zoveel meer.
**De gepubliceerde prijs is een richtprijs. Dit betekent dat u vrij bent om een bod uit te brengen. De verkoper behoudt zich het recht voor om al dan niet op een bod in te gaan. De uiteindelijke verkoop kan pas tot stand komen na aanvaarding van een bod en ondertekening van de compromis.
Benieuwd naar meer? Schrijf u gerust in voor het bezoekmoment waarbij u een eerste impressie kan krijgen van de woning. Voor vragen, contacteer gerust via 0472/98.16.29 of immovercruysse.verkoop@gmail.com
| Adres: | Wippelgem-Dorp 109 Evergem |
| Referentie: | eve_wippelgemdorp_109 |
| Vraagprijs: | € 365.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 220 m² |
| Bewoonbare opp.: | 164 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas, Superisolerend |
| Verwarming: | CV-ketel, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Warmtepomp |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Airco: | Ja - 4 binnenunits aangesloten op 1 buitenunit |
| Zonnepanelen: | Ja - 33 zonnepanelen (1 kring parallel zuid gericht. 1 kring W/O. 50% serie en 50% parallel) |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 503 |
| Kadastrale benaming: | WONING |
| Kadastrale Nummers: | 0121XP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 220 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260323-0003829390-RES-1 |
| EPC Index: | 52,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 23/03/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |