Aangenaam wonen in een aangename en kindvriendelijke buurt? Dat kan in de Cameliastraat, een rustige woonwijk op slechts enkele minuten van het levendige centrum van Evergem. Hier geniet u van de perfecte balans tussen rust en bereikbaarheid: winkels, sportfaciliteiten, scholen en openbaar vervoer zijn vlot bereikbaar met de fiets, te voet of met de wagen. Een echte topligging!
Bij het betreden van de woning komt u in een verzorgde inkomhal die toegang biedt tot de volledig vernieuwde keuken en de lichtrijke leefruimte. Dankzij de grote raampartijen baadt de leefruimte in natuurlijk licht. Aansluitend bevindt zich een veranda met zonneluifel, ideaal om het hele jaar door te genieten.
De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers, een volledig vernieuwde badkamer en een apart toilet.
Ook buiten is het heerlijk vertoeven in de achtertuin, waar bovendien ruimte is voorzien voor een moestuin — perfect voor wie groene vingers heeft.
Parkeren kan gemakkelijk in de inpandige garage of voor de woning.
Extra troeven zijn onder meer het gunstige EPC-label, de aanwezigheid van zonnepanelen, rolluiken en nog veel meer.
**De gepubliceerde prijs is een richtprijs. Dit betekent dat u vrij bent om een bod uit te brengen. De verkoper behoudt zich het recht voor om al dan niet op een bod in te gaan. De uiteindelijke verkoop kan pas tot stand komen na aanvaarding van een bod en ondertekening van de compromis.
Benieuwd naar meer? Schrijf u gerust in voor het bezoekmoment waarbij u een eerste impressie kan krijgen van de woning. Voor vragen, contacteer gerust via 0472/98.16.29 of immovercruysse.verkoop@gmail.com
| Adres: | Cameliastraat 10 Evergem |
| Referentie: | eve_cameliastraat_10 |
| Vraagprijs: | € 365.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 355 m² |
| Bewoonbare opp.: | 168 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1978 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Veranda: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage Types: | Inpandig |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hardhout, Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 683 |
| Kadastrale benaming: | WONING |
| Kadastrale Nummers: | 1673KP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 358 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260427-0003856074-RES-1 |
| EPC Index: | 175,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 27/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |