In het hart van Waarschoot bevindt zich dit instapklaar en volledig vernieuwde appartement met een uitstekende afwerking. Het appartement bevindt zich op de 2de verdieping van een kleinschalig gebouw, toegang via trap. Toplocatie in winkelstraat en op wandelafstand van het bruisende dorpsplein!
Indeling: inkomhal, lichtrijke leefruimte met ruime open keuken, 2 volwaardige slaapkamers, badkamer met afzonderlijk toilet en inloopdouche en achterliggend terras.
Parkeren kan in de straat en/of nabije omgeving.
Benieuwd naar meer? Kom gerust langs voor een bezoek ter plaatse. Bel ons via 0472/98.16.29 / 0477/34.54.38 of stuur gerust een mailtje naar immovercruysse.verkoop@gmail.com
| Adres: | Stationsstraat 36/0201 Lievegem |
| Referentie: | wrs_stationsstraat_36 bus 0201 |
| Vraagprijs: | € 238.000/totaal |
| Type: | Dak appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 92 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Neen |
| Kelder: | Neen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Neen |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Kadastrale benaming: | BUILDING |
| Kadastrale Nummers: | 1692EP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 255 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250310-0003528996-RES-1 |
| EPC Index: | 291,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 10/03/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |