In het hart van Waarschoot bevindt zich dit instapklaar en volledig vernieuwde appartement met een uitstekende afwerking. Het appartement bevindt zich op de 1ste verdieping van een kleinschalig gebouw, toegang via trap. Toplocatie in winkelstraat en op wandelafstand van het bruisende dorpsplein!
Indeling: inkomhal, lichtrijke leefruimte met open keuken, 2 volwaardige slaapkamers, badkamer met afzonderlijk toilet en inloopdouche en achterliggend terras.
Parkeren kan in de straat en/of nabije omgeving.
Benieuwd naar meer? Kom gerust langs voor een bezoek ter plaatse. Bel ons via 0472/98.16.29 / 0477/34.54.38 of stuur gerust een mailtje naar immovercruysse.verkoop@gmail.com
| Adres: | Stationsstraat 36/0101 Lievegem |
| Referentie: | wrs_stationsstraat_36 bus 0101 |
| Vraagprijs: | € 238.000/totaal |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 116 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Neen |
| Kelder: | Neen |
| Tuin: | Neen |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250310-0003528952-RES-1 |
| EPC Index: | 160,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 10/03/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |