In het bruisende centrum van Sleidinge, op wandelafstand van winkels, faciliteiten en openbaar vervoer, bevindt zich deze kleinschalige residentie op een uiterst rustige locatie.
Het appartement werd zonet volledig gerenoveerd en omvat een ingerichte keuken met nieuwe toestellen, een ruime en lichtrijke living, een badkamer met inloopdouche, volwaardige slaapkamer, een terras en een grote zolderberging.
Verder is het appartement uitgerust met een warmtepomp en hoort er een autostaanplaats bij op de parking.
Onmiddellijk beschikbaar.
Wenst u dit appartement te bezichtigen? Reserveer dan uw tijdslot op het beschikbare bezoekmoment via onze website (immovercruysse.be > te huur > ga naar dit pand > klik op de knop "plan uw bezoek" > reserveer het gewenste tijdslot).
Let op, telefonisch en/of per mail worden GEEN bezoeken ingepland. Graag ook pas kandidaat stellen na het bezichtigen.
| Adres: | Sleidinge-Dorp 56/A Sleidinge |
| Referentie: | sle_sleidingedorp_56_A |
| Huurprijs: | € 790/maand |
| Type: | Dak appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum |
| Bewoonbare opp.: | 90 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Zolder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Gas |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260511-0003866763-RES-2² |
| EPC Index: | 168,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 11/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |