Dit gelijkvloersappartement is gelegen in een rustige wijk nabij het centrum van Waarschoot. In de nabije omgeving zijn er tal van faciliteiten (winkels, restaurants, ontspanning, school ...).
Indeling: ruime woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, badkamer, berging en een apart toilet. U beschikt over een privéterras en kan gebruik maken van de gemeenschappelijke tuin.
Bovendien beschikt u over een 1 private parkeerplaats achteraan en heeft u ook een buitenberging. In de straat zijn er vrije parkeerplaatsen.
Beschikbaar vanaf 1 juli 2026.
Wenst u dit appartement te bezichtigen? Reserveer dan uw tijdslot op het beschikbare bezoekmoment via onze website (immovercruysse.be > te huur > ga naar dit pand > klik op de knop "plan uw bezoek" > reserveer het gewenste tijdslot).
Let op, telefonisch en/of per mail worden GEEN bezoeken ingepland. Graag ook pas kandidaat stellen na het bezichtigen.
| Adres: | Bovenmeers 25 Waarschoot |
| Referentie: | wrs_bovenmeers_25 |
| Huurprijs: | € 900/maand |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| EPC Certificaat Nr.: | 44072-G-2014/0107/EP18807/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 78,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 28/08/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |